Hydraulické ruky AMCO VEBA

Již několik let je firma Prentz s.r.o. výhradním dovozcem osvědčených hydraulických nakládacích jeřábů (hydraulických ruk) AMCO VEBA, dodávaných jedním z největších světových výrobců této techniky - koncernem AMCO VEBA GROUP (www.amcoveba.com). Hydraulické jeřáby AMCO VEBA dodává výrobce z moderního závodu v Povigliu v Itálii prakticky do všech zemí světa s roční produkcí přesahující 2500 ks jeřábů všech výkonů, přičemž export představuje 90 % veškeré výroby (majoritní trhy jsou USA, Francie, V. Británie, Španělsko, Řecko, Benelux, země Jižní a Střední Ameriky a Asie). Kromě standardních nakládacích jeřábů určených k manipulaci se stavebními materiály je AMCO VEBA specialistou v oboru hydraulických jeřábů tzv. T-konstrukce, určených k montážím na odtahová vozidla a vyprošťovací speciály, které mohou být navíc vybaveny závěsnými vyvažovacími nakládacími kříži se závěsy kol pro nakládání vozidel. Zajímavostí je také široký rozsah modelů nejmenších výkonových řad s vlastním elektropohonem, určených k montážím na užitková vozidla kategorie do 3,5 t celkové hmotnosti. AMCO VEBA také dodává množství speciálních modelů jeřábů určených ke stacionárním montážím a pro námořní a lodní dopravu.
Maximální rozsah vyráběných modelů, nejmodernější technologie a materiály, precizní dílenské zpracování, bezpečnostní výbava v souladu s evropskými i světovými standardy a vysoká životnost v kombinaci s velmi příznivými cenami výrobků AMCO VEBA řadí tyto výrobky k nejlepším ve své třídě. Důkazem kvality výrobků AMCO VEBA je i výroba modelů několika výkonových řad pro výrobce ATLAS - TEREX či spolupráce s dalšími výrobci této techniky v SRN a USA.
Firma Prentz s.r.o. ve spolupráci s vybranými montážními partnery dodává hydraulické jeřáby AMCO VEBA pro všechny typy vozidel i stacionární aplikace.

 

^